Domů Vybrané reference mojetoma.cz


Kterou variantu?

VYŽÁDEJTE SI DEMO

Proč je Score site CMS správnou volbou?

  • robustní a spolehlivé jádro, které zajišťuje modularitu a škálovatelnost
  • je jen na vás jaké funkce si zvolíte
  • Score site CMS není opensource redakční systém a má profesionální podporu.
  • pokud potřebujete další modul, jednoduše ho doinstalujete
  • kvalitní řešení s garantovaným rozvojem
  • flexibilní možnosti licencování
  • výborný poměr cena/výkon

Přehled funkcí

Vybraný projektPepsi - sezonasoba.cz

Pepsi - sezonasoba.cz

Soutěžní portál věnovaný propagaci Pepsi Coly v rámci akce Sezona soba, která spočívala v umístění outdorových dárků na ulici (postavičky sobů), které měly identifikační čísla a jejich putování bylo zaznamenáváno na webu.

Vybrané reference

mojetoma.cz

Portál prodejce balené vody. Primární záměr bylo vytvořit komunitu uživatelů a zejména uživatelek které se zajímají o sebe a o svoji proměnu. Součástí realizace bylo propojení s TV pořadem Nahá jsi krásná, kde bylo poskytnuto kompletní publikační prostředí na prezentaci jednotlivých kandidátek.

Hlavním nosným prvkem pak bylo vytvoření komunity uživatelek které si vytvářeli vlastní profili kam si mohli nahrávat informace o sobě, připravovat fotogralerie a komunikovat mezi sebou. Profil byl také výchozím bodem pro komunikaci s profesionálním Stylistou a Psychologem který formou veřejného nebo neveřejného chatu diskutoval s uživatelkami. Důležitým bodem prezentace portálu byla soutěž Moje proměna kde mohli uživatelky nahrávat své fotografie, vzájemně si je komentovat a hodnotit. Výsledkem pak bylo hlasování pro jednotlivé proměny a ohodnocení vítěze. Součástí portálu byla i propagace lokality Adršpašské skály odkud voda pochází, pro její propagaci byla zvolena soutěž která ve spojení s Google Maps API umožňovala jednoduchou lokalizaci a zadání vlastního výletu který byl také hodnocen.

mojetoma.cz

O Score site CMS
Podpora
Rychlý kontakt
Score site CMS
Sladkovského nám. 525/1
130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 222 361 293
Gsm: +420 777 322 814
E-mail: obchod@greep.cz