Domů O Score site


Kterou variantu?

VYŽÁDEJTE SI DEMO

Proč je Score site CMS správnou volbou?

  • robustní a spolehlivé jádro, které zajišťuje modularitu a škálovatelnost
  • je jen na vás jaké funkce si zvolíte
  • Score site CMS není opensource redakční systém a má profesionální podporu.
  • pokud potřebujete další modul, jednoduše ho doinstalujete
  • kvalitní řešení s garantovaným rozvojem
  • flexibilní možnosti licencování
  • výborný poměr cena/výkon

Přehled funkcí

Vybraný projektdotekvina.cz

dotekvina.cz

Jeden z největších prodejců vína na českém trhu. Speciálně optimalizovaný firmou H1. Obsahuje veškerou možnou funkčnost pro elektronické obchodování.

Co je portálové řešení ?

Score site CMS je aplikace pro vytváření
a správu webových portálů.

Score site CMS je svojí robustností, výkonem, rozšiřitelností a spolehlivostí určený k nasazení všude tam kde je plánována větší zátěž (desítky tisíc návštěvníků denně) nebo se pracuje s větším množstvím obsahu (internetové magazíny, veřejná správa, intranetové aplikace, ...).K čemu využijete portálové řešení Score site CMS?

Portálové řešení Score site CMS je určeno pro rozsáhlé a komplexněji navržené webové stránky (web portály) pracující s větším množstvím obsahu.
Tyto webové portály mohou být určené jak pro širší veřejnost (web, extranet) tak i pro interní použití (intranet). Vše záleží na potřebách klienta, Score site CMS zvládne oboje výborně.

Co zvládne Score site CMS


publikuje data z různých zdrojů publikuje data z různých zdrojů (redakční systém, intranet, zdrojů třetích stran, skladu dokumentů, ..),


předávají zveřejňovaný obsah dál agreguje a předává zveřejňovaný obsah (Mobilní aplikace, Facebook, Twitter, newsletter, RSS,..),


 jednotné přihlášení a interakci návštěvníků umožňuje jednotné přihlášení a interakci návštěvníků (chaty, diskuse, ankety, soutěže, vyhledávání,..),


 speciální funkce rozšiřuje funkcionalitu webu o speciální funkce (e-shopy, rezervace, hromadné slevy, interní aplikace...)


marketingové rozšíření usnadňuje administrátorům správu obsahu a umožňuje další marketingové rozšíření (seo, statistiky, správa klientů i interních zaměstnanců, newslettery,...).


Co je CMS, WCMS, ECMS?

Možná jste zmateni z množství zkratek které pojmenovávají software které obsluhují portál. Všechny se točí kolem jediného - správy elektronických dat. Pro správu portálu je zapotřebí nástroj který vám umožní data a aplikace obsažené na webovém portálu řídit. Tato správa obsahu (Content management systém – CMS) je souhrnné pojmenování pro aplikace nějakým způsobem pracující s daty. Může se jednat o správu webového obsahu ( web content management – WCMS), aplikaci pro správu dokumentů (document management – DM) nebo rozšířenou správu dat zahrnující všechny předešlé nástroje a ještě doplňující o použité strategie (enterprise content management systém – ECMS).
Rozdíl mezi nimi je zejména v převládající činnosti kterou mají řešit. Pro jedny je důležitější správa dat z externích aplikací, některé řeší hlavně interní dokumenty a jejich workflow, další zase klade velký důraz na kolaboraci uživatelů. Score site CMS je zaměřeno primárně na WCMS s rozšířením do DM a zejména vytvářející portálovou platformu pro rozšiřování o další moduly se specifickou funkčností.

Redakční systém není CMS

CMS není jen redakční systém, to je základní rozdíl. Redakční systém tvoří jen část toho co dělá dohromady CMS. Redakční systém je specificky zaměřený jen na správu obsahu internetové prezentace a nedovoluje další rozšiřování a přizpůsobení systému.
Pro malé webové stránky s prezentací firmy je to postačující, pokud ale má webový portál dynamicky růst a i v budoucnu se být schopen měnit dle vašich potřeb, vyberte skutečný systém pro správu obsahu (CMS) jako je Score site CMS.

O Score site CMS
Podpora
Rychlý kontakt
Score site CMS
Sladkovského nám. 525/1
130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 222 361 293
Gsm: +420 777 322 814
E-mail: obchod@greep.cz