Domů Výhody


Kterou variantu?

VYŽÁDEJTE SI DEMO

Proč je Score site CMS správnou volbou?

  • robustní a spolehlivé jádro, které zajišťuje modularitu a škálovatelnost
  • je jen na vás jaké funkce si zvolíte
  • Score site CMS není opensource redakční systém a má profesionální podporu.
  • pokud potřebujete další modul, jednoduše ho doinstalujete
  • kvalitní řešení s garantovaným rozvojem
  • flexibilní možnosti licencování
  • výborný poměr cena/výkon

Přehled funkcí

Vybraný projektstresninosice.cz

stresninosice.cz

Prestižní eshop zaměřený na prodej velmi konkurenčního auto-moto zboží je díky našemu e-shopu a podpoře SEO velmi úspěšný.

Výhody

Mezi hlavní výhody Score site CMS patří ...

Rychlé a intuitivní ovládání usnadňuje práci. Kontextová nápověda u jednotlivých funkcí je velmi efektivní a spravovat webový portál tak zvládne i nezkušený administrátor.

Unikátní systém skládání obsahových elementů umožňuje přizpůsobení šablon přímo v redakčním prostředí. Každá stránka tak může mít jiné rozložení obsahových částí.

Neomezená multijazyčnost webového portálu díky níž je možné jedním klikem dodat další jazykové mutace do již hotového portálu. Ideální řešení pro korporátní webové portály nadnárodních společností.

Pokročilé individuální nastavení přístupových práv a rolí až na úroveň jednotlivých funkcí a elementů. Umožňuje respektovat i ty nejsložitější pravidla a procesy ve firmě.

SEO friendly přístup je implementován jak v editorech obsahu (metatagy, klíčová slova, title) tak v samotném generování adres formou „hezké“ URL (cool URL). Zlepšení pozice ve vyhledávačích tak máte ve svých rukou.

Vytvořte jeden obsah a publikujte ho různými kanály. Portál je připravený pro mobilní zařízení a další čtečky s pomocí speciálních feedů Mobile/RSS/XML.

Jednotné přihlášení do všech intranetových aplikací obsažených na portálu usnadňuje běžný provoz a centrální správu zaměstnaneckých účtů. Také veřejná část portálu pracuje s jednotným přihlašovacím systémem.

Je navržen pro vysokou interakci návštěvníků. Speciální elementy (diskuse, hodnocení, chat, social bookmarks, ..) připravené pro web 2.0 portály.

Jsme zavedená česká firma a produkt je přímo náš. Nejsme jen prodejci a můžeme tak Score site CMS přizpůsobit vašim individuálním požadavkům. Také můžeme nabídnout lepší poměr cena/výkon oproti zahraniční konkurenci.

Licence nejsou svázané s množstvím uživatelů nebo obsahu. Můžete si vybrat mezi časově neomezenou licencí per server nebo moderní SaaS modelem (software jako služba), kdy vám zajistíme i serverovou infrastrukturu s minimálními náklady.

Zabezpečení a obrana proti nepovolenému přístupu k datům (hacknutí) je na vysoké úrovni. Šifrovaná autorizace a využití zabezpečené komunikace (HTTPS) je samozřejmostí, stejně tak i obrana proti SQL injection ve stěžejních částech a obrana proti spamu.

Speciální důraz je kladen na marketingové rozšíření, které umožní kromě nadstandardního SEO i zjišťovat efektivitu kampaní, sledovat trendy návštěvnosti a další statistiky. Modul klientů je přímo integrován s externími newsletter nástroji (Mailchimp, Goldmine).

Modularita a rozšiřitelnost. Moduly je možné libovolně kombinovat, jednoduše tak rozšíříte portál o eshop nebo rezervaci lístků. Instalace jednotlivých obsahových elementu (fotogalerie, news) je otázka jednoho kliknutí v administraci.

Rychlý vývoj a individuální přizpůsobení. Vnitřní API zajišťuje standardizované rozhraní pro kolaboraci jednotlivých modulů a jádra a usnadňuje vývoj dalších speciálních modulů které mohou využívat interní framework.

 

Legenda:

Uživatelé

Marketing

CEO

IT oddělení

O Score site CMS
Podpora
Rychlý kontakt
Score site CMS
Sladkovského nám. 525/1
130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 222 361 293
Gsm: +420 777 322 814
E-mail: obchod@greep.cz